
Wizyta uczniów klasy biologiczno-chemicznej w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Uczniowie klasy biologiczno-chemicznej wzięli udział w wyjątkowych zajęciach z anatomii w Katedrze Anatomii Prawidłowej Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
Podczas wizyty w prosektorium mieli niepowtarzalną okazję poznać budowę anatomiczną człowieka oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca lekarzy i studentów kierunków medycznych. Zajęcia stanowiły cenne uzupełnienie wiedzy teoretycznej z biologii i pozwoliły uczniom spojrzeć na anatomię w praktyczny sposób. Był to niezwykle wartościowy wyjazd edukacyjny, który wzbudził duże zainteresowanie uczestników i na długo pozostanie w ich pamięci.