
Dzisiaj pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów liceum czteroletniego w ZSO nr 2 w Kwidzynie. Był to niełatwy dla Was etap, wszystkim należą się ogromne brawa
i podziękowania za wytrwałość. Z uśmiechem na twarzy, z nadzieją na dobre wyniki maturalne rok zaczynacie najdłuższe Wakacje !! Gratulujemy Wam wszystkim wyników w nauce, jesteśmy z Was bardzo dumni!
Podziękowania kierujemy również do Nauczycieli, Rady Rodziców oraz do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci, a naszych uczniów. Dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie, pracę i zaangażowanie w ich rozwój, a także za trud włożony w zdalną edukację. Życzymy Wam bardzo dobrych wyników na maturze oraz udanej rekrutacji na studia wyższe
Zdrowia, normalności i wypoczynku! Dobrych wakacji ! Dyrekcja szkoły
W piątek przyszedł czas na rozdanie świadectw i wyróżnień. Klasa IV A uzyskała najwyższą średnią końcową z 4 lat 4,86. W ZSO nr 2 aż 46 abiturientów ukończyło szkołę ze świadectwem z wyróżnieniem. Nalepszą średnią ukończenia szkoły może pochwalić się Aleksandra Gościniak ze średnią 5,93. Nagrodę Patrona im. Stanisława Wyspiańskiego za wybitne osięgnięcia w nauce otrzymali Mikołaj Cieszewski, Marcin Kwella, Weronika Szumowska, Piotr Warchlewski oraz Maksymilian Laskowski. Nagrody specjalne dla najlepszego sportowca otrzymali Julia Czarkowska oraz Agata Cielątkowska.
fotorelacja
Nagrodzeni absolwenci Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 - 2026
KLASA IV A wychowawstwo mgr Beata Strzelczyk
uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
| Marcin Kwella | 5,80 | wzorowe |
| Piotr Warchlewski | 5,53 | wzorowe |
| Bartosz Bar | 5,33 | wzorowe |
| Dominik Borowiec | 5,33 | wzorowe |
| Pola Klawitter | 5,33 | wzorowe |
| Zofia Fragel | 5,21 | wzorowe |
| Martyna Poradowska | 5,14 | wzorowe |
| Maciej Rutka | 5,13 | wzorowe |
| Rozalia Kobielska | 5,00 | wzorowe |
| Zuzanna Manowska | 5,00 | wzorowe |
| Kamil Rutkiewicz | 4,93 | wzorowe |
| Kościelski Maciej | 4,80 | bardzo dobre |
KLASA IV B wychowawstwo mgr Małgorzata Zamośna
uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
| Aleksandra Gościniak | 5,93 | wzorowe |
| Maja Matla | 5,67 | wzorowe |
| Weronika Szumowska | 5,60 | wzorowe |
| Kamila Chmielecka | 5,53 | wzorowe |
| Kacper Pomianowski | 5,27 | wzorowe |
| Szymon Goralski | 5,21 | wzorowe |
| Amelia Głowicka | 5,07 | wzorowe |
| Zuzanna Sikora | 5,07 | wzorowe |
| Aleksandra Stankiewicz | 5,07 | wzorowe |
| Olaf Stępniak | 5,07 | bardzo dobre |
| Kinga Stoppel | 5,07 | wzorowe |
| Julia Kozioł | 5,00 | wzorowe |
| Oliwia Tarkowska | 5,00 | wzorowe |
| Maja Duszyńska | 4,87 | wzorowe |
| Zuzanna Sumbar | 4,86 | wzorowe |
| Mikołaj Cieszewski | 4,80 | wzorowe |
| Julia Kołpak | 4,80 | bardzo dobre |
| Alicja Religa | 4,80 | bardzo dobre |
| Weronika Sulej | 4,80 | wzorowe |
KLASA IV C wychowawstwo mgr Małgorzata Drzewińska- Mędrek
uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
| Bańkowski Michał | 5,40 | wzorowe |
| Zuzanna Bielak | 5,27 | wzorowe |
| Zuzanna Lis | 5,20 | wzorowe |
| Zuzanna Buchowiecka | 5,13 | wzorowe |
| Konrad Bogdan | 4,87 | bardzo dobre |
| Konrad Bogdan | 4,87 | wzorowe |
| Zuzanna Jędrzejewska | 4,80 | bardzo dobre |
| Monika Pyrz | 4,80 | wzorowe |
| Julia Seklecka | 4,80 | bardzo dobre |
| Karolina Szczotka | 4,80 | bardzo dobre |
| Bańkowski Michał | 4,80 | bardzo dobre |
| Zuzanna Bielak | 4,80 | bardzo dobre |
KLASA IV D wychowawstwo mgr Agnieszka Radomska
uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
| Czarkowska Julia | 4,76 | bardzo dobre |
| Gorczyca Aleksander | 4,76 | bardzo dobre |
KLASA IV E wychowawstwo mgr Henryk Dąbrowski
uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
| Wyrzykowska Amelia | 5,00 | wzorowe |
GRATULUJEMY