
Sukces naszych uczniów w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej! 11 kwietnia odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w którym naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Z ogromną dumą informujemy, iż Igor Kaczorowski zdobył tytuł laureata,
zajmując 2. miejsce i tym samym zakwalifikował się do etapu centralnego, gdzie będzie reprezentował nasze województwo. Konkurs składał się z części pisemnej, po której 12 najlepszych uczestników awansowało do części ustnej. Suma punktów z obu etapów wyłoniła 7 laureatów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom, a Igorowi życzymy powodzenia w etapie centralnym!
