Sukces naszej uczennicy !!! Kolejna świetna wiadomość. Z radością informujemy, że uczennica klasy IVA o profilu matematyczno - geograficznym , Pola Klawitter, została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska.
Serdecznie gratulujemy Poli i życzymy kolejnych sukcesów . Fotorelacja